Žaluzie

Žaluzie jsou nejrozšířenějším způsobem protisluneční ochrany, tak i ochranou před nežádoucími pohledy z venčí. Našim zákazníkům nabízíme moderní a estetické žaluzie s tenkým řetízkem, které se stávají elegantním doplňkem plastových oken a dokonale chrání před slunečními paprsky. Ovládání i údržba jsou díky novodobým technologiím velmi jednoduchou a časově nenáročnou záležitostí. Sami si tedy můžete regulovat řetízkem množství světla, které si do místnosti pustíte. Žaluzie dodáváme domykavé, což znamená, že nedochází k prostupu světla v místě, kde je textilní pásek. Lamely dodáváme v mnoha barevných odstínech. Samotná novodobá konstrukce zaručuje jejich dlouhou životnost a jejich vzhled velmi pěkně dotváří okno jako součást nově vytvořeného interiéru.

K zastiňovací technice patří i bez pochyb i vertikální žaluzie a markýzy pro terasy a jiná krásná zákoutí, jež vaše domovy poskytují. I tyto vám na požádání nainstalujeme.

Vertikální žaluzie, dokonalý doplněk jak kanceláře, tak bytu vyznačující se vysokou účinností zastínění.

Pohled na horizontální celostínící žaluzii, ovládanou řetízkem. Má velmi vysokou účinnost a díky kvalitnímu materiálu i životnost.

Horní lišta celostínící žaluzie. Skrývá kvalitní převodovku a kotvící otvory. Ovládací elementy vertikální žaluzie.

Žaluzie Climax