Novinky

REHAU PROFI LINE

Vysoce kvalitní a komfortní 6 komorové plastové okno s maximální energetickou efektivitou vyrobené v ČR – v oblasti malebného podhůří hor Jeseníků - ze špičkového, značkového, německého profilu REHAU GENEO, a to bez použití ocelových výztuh, kdy tyto jsou nahrazeny ojedinělou patentovanou konstrukcí. Okno lze za příplatek vybavit i kompozitní výztuhou RAU FIPRO, kdy toto z okna činí prvek splňující i ty nejpřísnější energetické normy EU dané pro rok 2020. Spojení německých materiálů s bezkonkurenční českou kvalitou prací vytváří výrobek, kdy tento má na trhu jen velmi omezenou konkurenci, co do kvality. Pokud se pak tento model profesionálně nainstaluje, může uspokojit i ty nejvyšší nároky zákazníků. Na tuto skutečnost velmi dbáme a okna instalujeme jen profesionální vlastní školenou kapacitou, čímž dokážeme vašemu oknu dát do vínku ojedinělou nezaměnitelnou patinu kvality s plnou garancí.

Tento model REHAU PROFI LINE, se vyznačuje mimo svoji vysokou kvalitu i širokým spektrem užití. Je prakticky vhodný pro každou běžnou stavbu, ve smyslu rekonstrukce, kdy svému uživateli umí nabídnout maximální možnou uživatelskou hodnotu, ale i pro pasivní a nízkoenergetické domy. Pozitivní je poměr kvality a ceny, kdy cena tohoto výrobku jednoznačně odpovídá jeho užitné hodnotě, a to i přes vyšší pořizovací náklady. Charakteristicky vyniká svým vzhledem, kdy oproti modelům Brillant disponuje rovným tvarem křídla, což z tohoto okna činí sofistikovaný prvek. Masivní a designově vyvážený vzhled však neubírá na prostupnosti světla do interiéru, co je velikou přidanou hodnotou.

Tento model je možno zakoupit v různých barevných variantách. Díky specifickému tvaru křídla vykazuje značnou pevnost a pružnost. V základu je tento model vybaven speciální výztuží IVS kompozit křídle i rámu a třetí těsnící rovinou. Lze jej tedy bez obav využít v našich klimatických podmínkách bez zásadních omezení. K univerzalitě použití také přispívá specificky vyřešené odvodnění rámu, kdy toto standardně zakrýváme značkovými krytkami z exteriéru.

Designově se jedná o výjimečný profil, jelikož je tento pohledově kompatibilní s jinými značkami profilů. Díky této vlastnosti se dá použít k již vašim stávajícím oknům tak, aby nebylo patrno zásadních rozdílů a vaše stavba vypadala jednotně, tedy hezky sladěně.

Po konstrukční stránce lze z tohoto profilu vyrobit jak dveře, kdy je ale vloženo podstatně masivnější křídlo rovného tvaru, tak jednodílná či vícedílná okna, ale zároveň i balkonové dveře či balkonová sestava.

Pro svoji variabilitu lze výrobky z tohoto špičkového profilu zasklít jak dvojsklem Ug 1,0 W/m2K , tak trojsklem s Ug až 0,5 W/m2K. Zde tedy záleží pouze na Vašem požadavku a nekompromisních konstrukčních limitech, které vás chrání před možnou výrobou nefunkčního prvku v neschváleném rozměru.

V bílém provedení je tento profil upraven technologií HDF, což v důsledku přináší jeho hladkost, dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Precizní propracovanost tohoto modelu je zásadní, jelikož se velmi dobře udržuje, a to s minimálními náklady. Tento model disponuje 3 těsnícími rovinami, tvořenými extrudovaným těsněním nejvyšší kvality.

Po stránce funkčnosti je tato zajištěna i díky vysoké kvalitě použitých komponentů, kdy se jedná o značková skla, značkové kliky Hoppe secustic a značkové kování GU.

Technicky pak má tento model stavební hloubku 86 mm a pohledovou výšku 115 mm, což má za následek, že okno nebudí příliš masivní dojem a vpouští do vašeho obydlí maximum přirozeného denního světla, což je žádoucí pro život a úsporu energií za světlo. Součinitel hodnoty prostupu tepla rámu u tohoto modelu vykazuje hodnotu 0,85 a s termomodulem až 0,55 W/m2K. Třída průvzdušnosti je 4, hlukový útlum 47 dB a vodotěsnost proti dešti, který je hnaný větrem odpovídá E 1050. V odolnosti proti vloupání vykazuje až WT 3.

Jsou-li z tohoto profilu zhotoveny vchodové dveře, pak tyto mohou mít jak nízký, tak kvalitnější vysoký hliníkový práh, masivní ocelovou výztuhu křídla i rámu, značkové masivní zátěžové německé panty nejčastěji s teflonovým pouzdrem a velmi kvalitní masivní automatické vícebodové kování – bezpečnostní – značka GU nebo Maco, případně KVF. Celkově pak jsou dveře dodané firmou Okna Buriánek osazeny vložkou zámku s více klíči. Zde na přání zákazníka zajistíme i prémiové vložky nejvyšší bezpečnostní třídy MUL-T- LOCK. Dveře mají masivní rovné křídlo-kdy pohledová výška je v základní kombinaci 169 mm, v prahové části pak celých 127 mm. Třída průvzdušnosti má hodnotu 4 a součinitel prostupu rámu 1,0 W/m2K! Dveřní křídlo otvíravé dovnitř je pak z exteriéru ve většině případů opatřeno funkční AL okapní lištou proti eliminaci zatečení.

Přednosti Profi Line

6 KOMOROVÝ profil bez ocelové výztuhy s kompozitem

stavební hloubka 86 mm

elegantní sofistikovaný vzhled

vysoká účinnost a životnost výrobku

bezpečnostní kování

mikroventilace u oken OS

bezpečnostní klika Secustic

bezpečnostní bod křídla proti vypáčení

dorazové těsnění – 3 těsnící roviny

možnost zasklení 2 i 3 skla (0,5 Wm2)

těsnící systém ve spoji s podkladní lištou

náročnost údržby - minimální

vhodné pro všechny typy staveb i nízkoenergetické a pasivní

splňuje vysoké požadavky špičkové technické kvality a estetické hodnoty